Layout Builder Restrictions (3.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok
