Layout Builder Restrictions (3.0.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Region
nl: Gebied

en: Block
nl: Blok

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Layout ID
nl: Layout-ID

en: Custom block types
nl: Aangepaste bloktypes
