Layout Builder Restrictions (3.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Block
oc: Blòt

en: Category ID
oc: Identificant de categoria

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
