Layout Builder Restrictions (3.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Save
os: Ныффысс
