Layout Builder Restrictions (3.0.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
