Layout Builder Restrictions (3.0.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Plugin
ka: ჩანართი
