Layout Builder Restrictions (3.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Block
sk: Blok

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Custom block types
sk: Typy vlastných blokov
