Layout Builder Restrictions (3.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Save
ta: சேமி

en: Region
ta: பகுதி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
