Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Block
ast: Bloque
