Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Category ID
bo: རིགས་དབྱེའི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
