Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Block
ca: Bloc

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Plugin
ca: Connector

en: Category ID
ca: ID de categoria

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Custom block types
ca: Tipus de bloc personalitzat
