Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
