Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Category ID
el: ID Κατηγορίας

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Custom block types
el: Τύποι προσαρμοσμένου μπλοκ
