Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Category
is: Bólkur

en: Save
is: Goym

en: Region
is: Øki

en: Block
is: Blokkur

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
