Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Block
gl: Bloque

en: Category ID
gl: ID da categoría

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
