Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk
