Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Region
it: Regione

en: Block
it: Blocco

en: Category ID
it: ID della categoria

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Layout ID
it: ID del layout

en: Custom block types
it: Tipi di blocco personalizzato
