Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
