Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်
