Layout Builder Restrictions (3.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक
