Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Plugin
ps: لګون
