Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Block
sl: Blok
