Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
