Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Block
ta: கட்டம்
