Layout Builder Restrictions (8.x-2.14) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Block
cy: Bloc
