Layout Builder Restrictions (8.x-2.17) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Block
he: בלוק

en: Plugin
he: פלאגין

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Custom block types
he: סוגי בלוקים מותאמים אישית
