Layout Builder Restrictions (8.x-2.17) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Block
sq: Bllokuar

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
