Layout Builder Restrictions (8.x-2.19) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Block
lt: Blokas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
