Layout Builder Restrictions (8.x-2.19) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Category ID
sv: ID för kategori

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Custom block types
sv: Anpassade blocktyper
