Layout Builder Restrictions (8.x-2.20) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання

en: Custom block types
be: Тыпы ўласных блокаў
