Layout Builder Restrictions (8.x-2.20) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko
