Layout Builder Restrictions (8.x-2.20) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Block
hu: Blokk

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Category ID
hu: Kategória azonosítója

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Layout ID
hu: Elrendezés azonosítója

en: Custom block types
hu: Egyéni blokktípusok

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
