Layout Builder Restrictions (8.x-2.20) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Block
lv: Bloks

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Weight for @title
lv: Svars @title
