Layout Builder Restrictions (8.x-2.7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Block
af: Blok
