Layout Builder Restrictions (8.x-2.7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Block
bs: Blok
