Layout Builder Restrictions (8.x-2.7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Block
cs: Blok

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Custom block types
cs: Typy vlastních bloků
