Layout Builder Restrictions (8.x-2.8) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Block
bg: Блокирай

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
