Layout Builder Restrictions (8.x-2.20) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Region
vi: Vùng

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
