Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: Role
be: Роля

en: Blocks
be: Блокі

en: Override defaults
be: Адмяніць значэнні па змоўчанні

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання

en: Custom block types
be: Тыпы ўласных блокаў
