Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Category
es: Categoría

en: Save
es: Guardar

en: Role
es: Rol

en: Blocks
es: Bloques

en: Layouts
es: Diseños

en: Override defaults
es: Sobrescribir valores predeterminados

en: Layout ID
es: ID de diseño

en: Custom block types
es: Tipos de bloques personalizados
