Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Save
he: שמירה

en: Role
he: תפקיד

en: Blocks
he: בלוקים

en: Override defaults
he: דריסת ברירת המחדל

en: Custom block types
he: סוגי בלוקים מותאמים אישית
