Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre

en: Role
nn: Rolle

en: Blocks
nn: Blokkar
