Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Blocks
sk: Bloky

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Override defaults
sk: Nahradiť predvolené

en: Custom block types
sk: Typy vlastných blokov
