Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Save
ta: சேமி

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Blocks
ta: பகுதி
