Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Category
tr: Kategori

en: Save
tr: Kaydet

en: Role
tr: Rol

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Override defaults
tr: Varsayılanların üzerine yaz

en: Layout ID
tr: Yerleşim kimliği

en: Custom block types
tr: Özel blok tipleri

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
