Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Category
uk: Категорія

en: Save
uk: Зберегти

en: Role
uk: Роль

en: Blocks
uk: Блоки

en: Layouts
uk: Макети

en: Override defaults
uk: Перевизначити

en: Layout ID
uk: ID схеми

en: Custom block types
uk: Власні типи блоків

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
