Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Category
bg: Категория

en: Save
bg: Запази

en: Role
bg: Роля

en: Blocks
bg: Блокове
