Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Category
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: Blocks
cs: Bloky

en: Override defaults
cs: Přepsat výchozí

en: Custom block types
cs: Typy vlastních bloků
