Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: Role
et: Roll

en: Blocks
et: Plokid

en: Override defaults
et: Kirjuta vaikeväärtused üle

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

en: Custom block types
et: Kohandatud plokitüübid
