Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Category
is: Bólkur

en: Save
is: Goym

en: Role
is: Leiklutur

en: Blocks
is: Blokkar
